Нерухомість.Дозвіл на будівництво.Введення в експлуатацію.

 

Нерухомість.Дозвіл на будівництво.Введення в експлуатацію.

Нерухомість.Дозвіл на будівництво.Введення в експлуатацію.

Нерухомість. Дозвіл на будівництво. Введення в експлуатацію.

ПОВНИЙ  КОМПЛЕКС   ПОСЛУГ   У   СФЕРІ   НЕРУХОМОСТІ !

-Дозвіл на нове будівництво,
Купівлі-продажу, дарування, спадщина нерухомого майна;
-Технічний паспорт
-Введення в експлуатацію нових будівель;
Оформлення документів на самочинне будівництво;
-Реєстрація права власності, витяг з реєстру;
— Перепланування та реконструкція,
— Приватизація, оцінка землі, переоформлення держакта,
— Розробка проекту відведення, зміна цільового призначення,
— Розподіл , об’єднання ділянки, геодезія,
— Висновки, довідки, виписка,
— Довідка про обтяження, нормативна грошова, експертна оцінка,
— Присвоєння кадастрового номера,
— Переведення з житлового в нежитловий фонд,

 

— Розум  полягає не тільки в знанні, але й  в умінні докладати знання до справи —  АРИСТОТЕЛЬ.

Нерухомість. Дозвіл на будівництво. Введення в експлуатацію.

Порада забудовнику.

Ви маєте земельну ділянку і бажання побудувати затишний, красивий будиночок. Які складності Вам доведеться долати щоб виконати своє заповітне бажання? Адже складності будуть, але вони долаються на багато легше, якщо дотримуватися певних правил і законів. В першу чергу необхідно встановити межі ділянки. Межі ділянки встановлюють спеціальні служби (зверніться до місцевих органів самоврядування за місцем розташування ділянки). Бажано щоб при цьому були присутні сусіди, представник місцевої влади і був складений — Акт винесення меж в натуру.Таким чином познайомилися з сусідами, місцевою владою, закладено фундамент добросусідських відносин. Долі геодезія. Необхідно знати який грунт під будинком і на якому рівні грунтова вода.Якщо  грунтова вода високо, виникає питання про доцільність розміщення підвальних приміщень. І так Вам майже все  відомо  про ділянку, визначились який будиночок побудуєте, переходимо до дозвільних документів.

Будівництво будинку.

Не розпочинайте  будівництво без дозволу і не слухайте порад — заплатиш штраф і отримаєш правовстановлюючі документи. Потрібно пам’ятати про те що, якщо відсутній дозвіл на виконання будівельних робіт , Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) має право не приймати в експлуатацію такі будови і невідомо яка сума штрафу, місцеві виконавчі органи не визнавати право власності на будинок. Якщо  подати позов до суду  і якщо суд визнає право власності, процес узаконення почнеться з дозвільних документів.

Перейдемо до дозволів на виконання будівельних робіт.Потрібно отримати номер будинку (місцеві органи самоврядування). Якщо будинок до 300 м.кв. проект будинку не обов’язково мати, потрібний будівельний паспорт, який оформлюється у відділі архітектури та містобудування за місцем розташування ділянки. На підставі документа на право власності на ділянку, будівельного паспорта, подається повідомлення  в ДАБІ  про початок виконання будівельних робіт.
Будинок більш 300 м.кв.  складніше. Потрібні містобудівні умови і обмеження, авторський нагляд — один з видів послуг з нагляду автора проекту та інших розробників проектної документації (фізичних та юридичних осіб) за будівництвом, здійснюваний з метою забезпечення відповідності рішень, що містяться в робочій документації, виконуваним будівельно-монтажних робіт на об’єкті . Далі подаємо декларацію про початок виконання будівельних робіт. Дата реєстрації декларації, є датою дозволу на будівництво.
І так Ви побудували будинок, дотримуючи чинне Законодавство. Перейдемо до узаконення. Звертаємося в  БТІ для проведення технічної інвентаризації, отримуємо Технічний паспорт. Подаємо в ДАБК декларацію про готовність об’єкта до експлуатації. Дата реєстрації декларації в ДАБК і є датою прийому в експлуатацію.Звертаємось (заява) в місцеві виконавчі органи про присвоення адреси. З рішенням виконкому, техпаспортом, декларацією реєструємо в ДРСУ. Кінцевий результат: Ви повинні отримати — свідоцтво і витяг з реєстру на будинок, технічний паспорт.
Маленька статейка, на мій погляд повинна Вам допомогти уникнути помилок у вирішенні Ваших житлових питань.